Marc Petitjean – TT Bobina

Marc Petitjean – TT Bobina
MP – TT Bobina služi za postavljanje kalema s koncem vrlo lako (čak i bez gledanja) i pravljenje mušica. Namenjena je za komforan rad pri pravljenju vaših imitacija – bez kidanja niti. Možete sami podesiti napetost niti po svom ukusu, da vam nit lakše ili teže silazi sa kalema.
Zamena kalem sa kalemom druge boje ili debljine niti je veoma laka i bez korišćenja posebnih alata za izvlačenje i uvlačenje niti.
Druga namena je korišćenje TT bobine za pravljenje petlje kod dabiranja i uvrtanje dabinga.
Praktični deo alata koji bi trebalo imati, mada je cena za naše uslove povisoka (oko 45€), ali ova alatka zamenjuje nekoliko alatki i praktično je neuništiva.
Uživajte u prezentaciji autora Marka Petižana (Marc Petitjean) koga sam imao zadovoljstvo upoznati i lično, na EFFA prezentaciji na Ribniku.
IK
Komentariši