Prva dva kola Hrvatske mušičarske lige

Prva dva kola Hrvatske mušičarske lige

 

HML web4 natjecatelji

Prva dva kola Hrvatske mušičarske lige

Dana 6. travnja (april) započela je nova sezona Hrvatske mušičarske lige. Na rijeci Vitunjčici i na rijeci Dobri u Ogulinu održana su prva dva kola Hrvatske mušičarske lige 2014. godine. Prisustvovalo je 11 od ukupno 12 natjecatelja podijeljenih u 4 ekipe.
Vodeći nakon 1. i 2. kola su Miroslav Katičić (Ogulin 2) sa 3 negativna boda, drugi je Marinko Puškarić (Ogulin 1) sa 5 negativnih bodova i treći Ivan Mezin (Ogulin 2) sa 9 negativnih bodova.
Nekoliko fotografija s natjecanja možete pogledati na našem FACEBOOK profilu. natjecatelji Natjecatelji HML 2014.

U ekipnom plasmanu vodeća je ekipa Ogulin 1, drugo mjesto Cetina Sinj, treće Ogulin 2 i četvrto mjesto Krka Knin.

Slijedeća dva kola održat će se na rijeci Krki u Kninu te na rijeci Cetini u Sinju.

HML web2

 

KOMPLETNI REZULTATI 1. I  2. KOLA I UKUPNI PLASMAN

1. KOLO – Vitunjčica

Plasman i natjecateljEkipaBroj ribaBodovi
1. Marinko PuškarićOgulin – Ogulin 143.360
2. Miroslav KatičićOgulin – Ogulin 231.840
3. Ilija LičaninKrka – Knin21.680
4. Ante PoljakCetina – Sinj21.660
5. Ante BikićCetina – Sinj21.560
6. Domagoj PokrajčićKrka – Knin1740
6. Ivan MezinOgulin – Ogulin 21740
8. Rino ŽuroCetina – Sinj1720
11. Siniša HajdinOgulin – Ogulin 100
11. Dalibor KostelićOgulin – Ogulin 100
11. Jovica BradašKrka – Knin00
12. Tomislav ZlodiOgulin – Ogulin 2//

2. KOLO – Dobra

Plasman i natjecateljEkipaBroj ribaBodovi
1. Miroslav KatičićOgulin – Ogulin 220 12.380
2. Dalibor KostelićOgulin – Ogulin 15 3.500
3. Ivan MezinOgulin – Ogulin 25 2.900
4. Marinko PuškarićOgulin – Ogulin 14 2.680
5. Rino ŽuroCetina – Sinj2 2.220
6. Siniša HajdinOgulin – Ogulin 13 2.020
7. Ante BikićCetina – Sinj3 1.860
8. Domagoj PokrajčićKrka – Knin1 760
8. Ante PoljakCetina – Sinj1 760
11. Ilija LičaninKrka – Knin0 0
11. Jovica BradašKrka – Knin0 0
12. Tomislav ZlodiOgulin – Ogulin 2/ /

HML web1

UKUPNI PLASMAN NAKON 2 KOLA

POJEDINAČNO

Plasman i natjecateljZbroj negativnih bodova
1. Miroslav Katičić3
2. Marinko Puškarić5
3. Ivan Mezin9
4. Ante Bikić12
5. Ante Poljak12
6. Dalibor Kostelić13
7. Rino Žuro13
8. Ilija Ličanin14
9. Domagoj Pokrajčić14
10. Siniša Hajdin17
11. Jovica Bradaš22
12. Tomislav Zlodi26

EKIPNO

Plasman i ekipaZbroj negativnih bodova
1. Ogulin – Ogulin 135
2. Cetina – Sinj37
3. Ogulin – Ogulin 238
4. Krka – Knin50

HML web5

HML web3

Zlatimir Kostelić

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

*